4TET dostane každou generaci!

V hledištích kulturních zařízení najdeme na koncertech tohoto ojedinělého uskupení zástupce všech generací, protože svým neotřelým a nápaditým projevem osloví děti i dospělé.
Toto vokální seskupení založil v roce 2002 známý zpěvák Jiří Korn, oslovením dalších skvělých umělců, jako jsou David Uličník, Jiří Škorpík a David Kollár. Hudební nástroje u nich nenajdeme. Vystačí si totiž pouze se svými dokonalými hlasy.
sedící lidé
Jejich tenor, dva barytony a bass, dávají dohromady úžasný celek, který je precizně propracován, což je největší zásluhou Jiřího Korna. Ten je znám jako velký Perfekcionista. To vše je zárukou úžasného zážitku čistého poslechu zajímavě aranžovaných světově známých skladeb jako je například Tears In Heaven, Addams Family, Lion King. Na své si přijdou i milovníci českých skladeb, které určitě potěší opravené skladby s názvy Prstýnek, Je jaká je, či Znala panna pána. Většina těchto písní pochází ze tří vydaných CD, která skupina vydala během svého sedmnáctiletého působení.
kovový mikrofon
V průběhu roku vystupuje 4TET v sálech kulturních zařízení po celé republice, ale bývá také častým hostem a ozdobou na významných prestižních událostech různých organizací a firem.
Nezřídka se s nimi můžeme setkat v rámci různých letních festivalů (r. 2007 vystoupilo uskupení v pozici hosta na Mezinárodním hudebním festivalu Petra Dvorského, před vyprodaným hledištěm). Tehdy jim ve stoje svým potleskem poděkovalo více než 4000 diváků, a tento fakt mluví už sám za sebe.
Tento kulturní zážitek tedy lze vřele doporučit všem generacím a nebudete určitě ani na okamžik litovat. Líto vám naopak bude skutečnosti, že koncert tak rychle uběhl..  
Jenom je třeba včas zakoupit vstupenky, protože pro velký zájem bývají vždy velice rychle vyprodány. Nezbývá tedy, než navštívit portál s prodejem vstupenek a objednat.