Americká nebankovní hypotéka

Pod zkratkou americká hypotéka nebankovní se nachází podnikatelský úvěr.
A. Jaké má podmínky a co můžete očekávat?
Očekávat můžete férový a výhodný finanční produkt. Proč je tedy tak výjimečný a v čem se liší od banky? Liší se například v tom, že my nezkoumáme registry, jako je tomu u bankovních institucí. Banky mají jasně dané normy a cokoliv, co neodpovídá, tak není žádoucí. Proto vám s klidnou tváří řeknou, že pokud máte záznam, byť jen malý, například za nějakou opožděnou splátku, tak vám peníze neposkytnou a to žádnou formou ani jako půjčku ani jako úvěr. Velkou výhodou je tento faktor, který hraje důležitou roli v nebankovních společnostech. Záznamy v registru se totiž u nás běžně tolerují. Neprojíždíme a neprohledáváme záznamy registrů dlužníků.
kovové peníze.jpg
Další velkou výhodou je prokazování příjmů. Pokud nemůžete své příjmy prokázat, máte nižší daňové přiznání, tak opět v bance úvěr nezískáte. Je to způsobeno tím, že oni potřebují mít jistoty, které vy jim nemůžete zaručit. U nás to není žádný problém. Pokud nemáte dostatečně prokazatelné příjmy, máte nízké daňové přiznání či cokoliv podobného, nehraje to žádnou roli a peníze u nás formou podnikatelského úvěrů můžete získat.
B. Kdo si jej může sjednat?
Podnikatelský úvěr si samozřejmě mohou sjednávat pouze podnikatelé, což znamená firmy, OSVČ a různé druhy dalších podnikatelských subjektů. Peníze musí být vždy použity za účely uspokojení potřeb firmy či řemesla. Proto se tyto finance investují do podnikání – od toho také vyplývá název, podnikatelský úvěr.
tlačítka kalkulačky.jpg

Podmínky úvěru

Nyní se podíváme na konkrétní podmínky úvěru:
1) Dlouhodobá forma splácení – až na 30 let.
2) Vysoké procento z cílové částky za vaši nemovitost.
3) Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.
4) Žádné závazky ani poplatky předem.
5) Peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy.
6) Úroková míra – Běžně se dává 6,9%p.a. ale pro výjimečné klienty bez záznamu nebo s drobnými nedostatky máme připravenou exkluzivní úrokovou sazbu již do 3%p.a.
7) A nakonec žádné nahlížení do registru.
8) Ani žádné dokazování příjmů.