Magie pro firemní i soukromé akce

Je spousta lidí, kteří pravidelně navštěvují divadelní představení, nejrůznější kulturní akce nebo třeba pokaždé, když přijede cirkus do jejich města, tak jdou s dětmi do cirkusu, ale asi nikdo z Vás nechodí pravidelně na kouzelnické vystoupení, že ano? Většina lidí se podívá na takové vystoupení v televizi, kde je součástí nějakého programu. Ale proč nezažít magii na vlastní oči? Kouzelník nemusí vystupovat pouze jako součást nějakého většího programu či kulturní akce, ale může přijít i na Vaši soukromou oslavu k Vám domů.

kouzla

Ano, přesně tak. Jsem zkušený kouzelník a nabízím Vám své služby nejen při dětských oslavách, ale také na firemních akcích či dokonce svatbách. Kromě toho, že magickou kousky, které předvádím, zabaví děti a aktivně je zapojí do celého vystoupení, tak i pro dospělé mám připravený velmi zajímavý a příjemný repertoár, při kterém budete přemýšlet, jak to ten chlápek vlastně dělá a jistě Vás také bude bavit.

U dětských oslav nesmí samozřejmě kromě kouzel chybět také zvířátka z balónků a při firemních oslavách či zábavě pro dospělé, tak zvaná mikromagie, kterou předvádím přímo u stolu nejen s kartami či mincemi, ale i se spoustou dalších doplňků. Zjistěte i Vy, co všechno je možné a užijte si na vlastní oči vystoupení profesionálního kouzelníka.

party
Nechcete mít fádní běžnou svatbu? Pozvěte si kouzelníka. Chcete zabavit své děti při narozeninové oslavě, aby Vám nezbořily dům? Tak na nic nečekejte a využijte mých magických služeb. A tak bychom mohli pokračovat stále dál. Prostě jakákoliv akce může být příjemným zážitkem a mít své zpestření v podobě mého vystoupení. Kromě toho se také mohu postarat o příjemné a poutavé moderování Vámi pořádané akce. Takže už neváhejte a objednejte si mé magické a moderátorské služby.