Nebojte se e-shopu

Je běžné, že maminky na mateřské dovolené si obvykle hledají nějakou brigádu. Jednak rodičovský příspěvek není nijak závratný a jednak maminka, která řeší jen pleny a kojení prostě potřebuje zaměřit svou pozornost jiným směrem. Dítě, případně děti a manžel jsou sice na prvním místě, ale rozhodně nejsou na jediném místě.
vánoční nákupy přes  smartphone
Ostatně, když ženě skončí mateřská, její situace je ještě obtížnější. Přichází o rodičovský příspěvek, který je její jediný příjem a pokud se nemá kde vrátit, stává se z ní nezaměstnaná. Ovšem vzhledem k tomu, že kvůli malým dětem potřebuje jen ranní směny, je v podstatě téměř nezaměstnatelná. Mnohé maminky se snaží řešit tuto situaci tím, že si shánějí nějaké brigády v podobě uklízení nebo jednoduchou administrativní prací. Ale proč paběrkovat, když můžete začít vydělávat.
 

Úspěšné podnikatelky a obchodnice

V Česku najdeme mnoho úspěšných podnikatelek a obchodnic, které vydělávají opravdu slušné peníze a jsou ve svém oboru velmi úspěšné a respektované. Když se mnohých z nich zeptáte, jak začínaly, tak Vám odpoví, že si v době mateřské dovolené zařídili e-shop s tím, že nemají co ztratit.
Opravdu je možné vydělávat peníze z pohodlí domova. Váš byt může sloužit dočasně zároveň jako sklad, samozřejmě za předpokladu, že nebydlíte v jednopokojovém bytě.
odmítnutí nákupu
Zkuste to i Vy. I Vy nemáte co ztratit. A jaké zboží byste měli volit? Musíte si samozřejmě udělat průzkum trhu, ale určitě je vhodné takové zboží, u kterého je minimální riziko reklamace a poměrně krátká doba spotřeby. Například o takovou levnou elektroniku je zájem stále, ale z reklamací byste se dříve či později docela zbláznili, protože současná elektronika je bohužel poměrně kazová. Dobře se prodávají přírodní kosmetika a drogerie, bio produkty, potřeby do domácnosti, zdravá výživa, pomůcky na tvoření, oblečení (také riziko reklamací, protože dáma s velikostí 46 se tu a tam domnívá, že 42 jí bude dobrá).