Pánské problémy


Znám opravdu hodně případů, kdy pánové mají různé problémy. A některé problémy se nemusí týkat třeba jenom psychických věcí anebo třeba chřipky nebo angíny. Ale pánové také mohou trpět poruchou erekce. Věřte mi, že pokud pánové trpí poruchou erekce, tak je to pro ně velice citlivé téma. Je to takové choulostivé a mnoho pánů o tom nechce ani mluvit, a to dokonce ani třeba s někým v lékárně nebo s lékařem anebo s někým, kdo se o tohle zajímá a kdo by tohle dokázal vyléčit. Já bych hlavně chtěla zmínit, že pánové se opravdu nemají za co stydět, protože mužská porucha erekce je jednoduše takový problém, který může potkat opravdu jakéhokoliv muže.

Pánové musí o sebe pečovat.

A nejhorší ale na tom je, že právě mladí pánové třeba pod třicet let, si myslí, že je právě nikdy v životě žádná porucha erekce nečeká, že si myslí, že tohle je výsadou pouze jenom můžu. Kteří jsou už třeba ve starobním důchodu anebo jsou nějak silně nemocní. Tohle je ale omyl. A tento omyl se potřebuje vyvrátit úplně všude, protože pánové mohou mít problémy s erekcí také klidě i v sedmnácti letech anebo ve dvaceti letech a klidně i ve třiceti letech. Tady opravdu věk nehraje žádnou roli, i když je logické, že ve většině případů někdy i v osmdesáti procentech jsou starší muži postižení touto poruchou.

Choulostivé problémy si nevybírají.

A to třeba nad šedesát pět let trpí poruchou erekce většina mužů A je opravdu minimum mužů, kteří třeba pod třicet let trpí poruchou erekce. Proto jsem si řekla, že by opravdu nebylo od věci, kdyby třeba byla nějaká osvěta. Tím, že existuje také porucha erekce, a to klidně i v mladém mužském věku. Na jednu stranu je ale zase skvělé, že existují různé kompenzační pomůcky a také potravinové doplňky nebo léky, které právě mohou tohle zvrátit. Můžete mít opět pevnou erekci. Pokud budete dodržovat postupy lékaře nebo lékárníka. Ovšem ale prvně musíte jít k lékaři anebo do lékárny, kde se se vším svěříte a oni dají lepší léčbu.