Přírodní, praktický a prodyšný

Ratan je výborným materiálem, protože je lehký a přitom pevný, cenově dostupný, snadný na údržbu, a přitom velmi odolný. Proto jsme si jej oblíbili při výrobě nejrůznějších košů, podnosů a košíků, ale i dekorací. Věděli jste však, že z ratanu vzniká i nádherný nábytek, který má celou řadu výhod? Můžete se snadno přesvědčit, jak výborně vypadají jednotlivé kusy .

komoda

Perfektní jsou například pro ukládání obuvi. Velmi je oceníte v případě, kdy je venku nevlídné počasí a vy přicházíte domů a čekalo by vás nejprve sušení bot a následně jejich uložení. S ratanovým nábytkem to nebude nikdy třeba. Cirkulace vzduchu zajistí proschnutí obuvi i ve chvíli, kdy ji uklidíte na místo. Nemusíte se tak obávat žádného zápachu nebo snížené životnosti materiálu z důvodu špatné péče o vlhkou obuv.

Ratanový nábytek krásně vypadá i v provedení nejrůznějších skříněk, včetně těch rohových. A pozor, už dávno nemají své místo jen na balkónech nebo terasách. Stále častěji si je pořizujeme i do interiéru a oceňujeme zejména neotřelý vzhled, odolnost a snadnou údržbu. Dokonce si můžete vybrat i rohovou variantu provedení, která výborně šetří místo a využijete ji například v chodbě, nebo v koupelně.

černá komoda

Ačkoliv se jedná o přírodní materiál i zde si můžete vybrat různé barvy a zpracování. Ratanový nábytek budete milovat také pro jeho velmi příznivou cenu. Za malý peníz můžete pořídit hned několik kusů nábytku, které vám budou sloužit dlouhá léta. Dokonce, i když je vystavíte prostorám se zvýšenou vlhkostí, jako je například vaše koupelna, bude odolávat a stále vypadat tak skvěle, jako v den, kdy jste si jej pořídili.

V našem sortimentu jsou skříňky a komody v různém provedení. Budou se vám hodit na verandu, do předsíně, koupelny, ložnice i na balkón nebo terasu.