Americká hypotéka je tu pro vaše plány

Pro každého, kdo má nějaké netypické přání a potřebuje k jeho splnění peníze, je ideální volbou americká hypotéka. Tento bezúčelový úvěr je jako dělaný pro veškeré finanční potřeby, na které byste měli problém sehnat peníze prostřednictvím jiného úvěru – ať už proto, že vás omezuje jeho účel anebo proto, že nikomu nechcete sdělovat, k čemu máte v plánu peníze využít. Ano, i to může být dobrý důvod pro sjednání americké hypotéky – chcete si zkrátka střežit své soukromí a nemáte rádi, když vám do vašich věcí strká někdo cizí svůj nos. Něco takového vás u americké hypotéky opravdu trápit nebude, protože v tomto případě platí nejen to, že můžete peníze žádat bez udání účelu, ale ještě ke všemu nemusíte ani později dokládat, k čemu jste je využili.

truhla

Pro americkou hypotéku je typické, že se za ni musíte zaručit nemovitostí. Takovou nemovitostí, jejíž aktuální tržní hodnota bude korespondovat s výší částky, o jakou plánujete žádat. Platí, že můžete získat až sedmdesát procent hodnoty aktuální odhadní ceny nemovitosti, kterou použijete jako záruku za svůj úvěr. Pro získání peněz je tedy v první řadě důležitá hodnota nemovitosti, nikoli její druh. Můžete tak ručit třeba i garáží anebo pozemkem či chatou v zahrádkové osadě, pokud bude mít dostatečnou hodnotu. Nikde není psáno, že k ručení musíte zvolit svůj rodinný dům či byt, i když i něco takového je možné.

úspory

Ovšem to ještě není vše. Abyste takovou půjčku mohli spokojeně získat, je nezbytné, aby vaše pravidelné příjmy byly dostatečné pro splácení půjčky i s úroky. Pokud máte svůj rozpočet dostatečný, abyste tuto podmínku naplnili, pak už vám nestojí nic v cestě v získání skvělého úvěru.
A jestliže budete mít přece jen nějaké potíže s americkou hypotékou v bance, tak neváhejte a vyzkoušejte nebankovní nabídku v podobě americké nebankovní hypotéky, která vám jistě přijde vhod.