Dejte vale celulitidě!


Nevzhledné ďolíčky na pozadí a stehnech nejsou nic, čím bychom se chtěly chlubit. Vzhledem k tomu, že od jara do podzimu se teploty u nás pohybují poměrně vysoko a někdy jsou snesitelné jen u vody a v lehkém a krátkém oblečení, je potřeba se proti celulitidě obrnit a začít pracovat, abychom ji neměly!
Samozřejmě rad a způsobů, jak se celulitidy zbavit, existuje celá řádka!
pomerančová kůže.jpg
Co tedy pomáhá?
·         Řádný pitný režim
Ruku na srdce, pijete dost? Málokdo má správný pitný, a tak je potřeba se v první řadě zaměřit na dostatečný příjem VODY! Nekupujte sladké nápoje! Pijte čistou vodu! Klidně balenou, klidně i ochucenou, ale bez cukru a bublinek!
·         Zdravá strava
Základem boje proti celulitidě je voda a zelenina a ovoce! Zkuste zvýšit váš příjem ovoce a zeleniny a vynechávejte těžké večeře! Uvidíte, že nejen na celulitidu, ale i na vaši psychiku bude mít lehčí jídlo velký vliv!
·         Dostatek pohybu
Nemusíte nutné trávit hodiny v posilovně! Stačí, když začnete více chodit pěšky a na místo výtahu budete používat schody!
·         Střídání teplé a studené vody
Jakmile se sprchujete, máte další možnost podpořit likvidaci této nehezké úpravy vaší pokožky. Dejte si sprchu co nejteplejší snesete a vystřídejte jí zase s ledovou fází. Vystřídejte pokaždé alespoň dvakrát, abyste podpořila funkci lymfy.
·         Využívání kosmetických doplňků
Pokud máte opravdu sklony k tomu celulitidu mít, je potřeba i z vnějšku o tělo pečovat. Kosmetický svět je i na tyto problémy připraven, a tak není těžké si pořídit zásobu zboží, které vám s bojem pomůžou!
žena s celulitidou.jpg
1.      Gely a krémy proti celulitidě
Na trhu je velká řádka krémů a gelů, které můžete vyzkoušet. Vždy celé balení vypotřebujte, abyste opravdu viděla či neviděla účinek. Používejte určitě minimálně dvakrát denně, ideálně po sprše se střídáním teploty!
2.      Masážní pomůcky
Když používáte krémy, určitě je nejlepší je vmasírovat přímo pomůckou na to určenou. Promasírujete a tím lépe prokrvíte pokožku. To pomůže k lepšímu vstřebávání a účinku aktivních látek.
3.      Galvanické proudy
Strojky s galvanickými proudy jsou opravdu účinné. Vyberte si ten, který je podle vás ideální a používejte ho také pravidelně! Investice do něj se vám jistě vyplatí!