Dětské postele

Narodilo se vám druhé dítě a tomu většímu musíte pořídit vlastní dětskou postel 90×200 Drevenynabytek-borovicemasiv.cz. Nemůže spávat s vámi a musí udělat prostor v dětské postýlce pro nového člena. Pořiďte mu kvalitní masivní postel z borovice. Dřevo je řádně vybírané, aby bylo dostatečně kvalitní, pevné a stabilní. Musí se s ním dobře manipulovat. Masiv zajistí dlouhou životnost. V naší nabídce najdete postele pro děti, teenagery i pro dospělé. K posteli nabízíme různé příslušenství.

výroba postele

  • V naší nabídce se prodává postel zcela bez příslušenství. Matrace ani rošty nejsou součásti postele. Na našich stránkách najdete různé druhy postelí. Mohou být v přírodní barvě nebo mohou být lakované. Lakované máme ve stylu grafitu, ořechu, dubu, olše, calvadosu a buku.
  • Dále je možné k postelím bez pevného roštu, rošt dokoupit. Najdete je v nabídce postelových roštů. Jsou vyrobeny ve stejných barvách jak samotné postele.
  • V nabídce najdete postelové matrace různých druhů. Molitanové i ze speciálních materiálu pro pohodlí a správné držení těla při spánku.
  • Jedinečnou příležitostí je pořízení úložného prostoru, uloženého pod postelí. Můžete mít dvě zásuvky, které se zasouvají pod postel. Možnost úložného prostoru přijde v hod v každé situaci. Můžete do něj uložit věci, které nepotřebujete. Například schovat zimní věci na léto nebo náhradní peřiny pro hosty.
  • Další možností je přistýlka. Ta je vhodná, když u vás hodlá přespat nějaký kamarád, nebo když vám sestra svěří děti na hlídání, které se protáhne a zůstanou u vás i přes noc. Vždy uvítáte postel navíc. Při nečekané návštěvě, nebo když se vám protáhnou oslavy do druhého dne.
dětská postýlka s dětmi

Neváhejte a koukněte na naší nabídku dětských postelí. Rozhodně si vyberete vhodnou postýlku pro vaše dítě, která krásně zapadne do dětského pokojíku.