Vhodná zábava nejen pro mladé

I když se zdá, že moderní doba nabízí lidem mnoho zábavy, velkou část z nich ale lákadla dnešního světa příliš nebaví, zvláště, když se mají konat v kolektivu. Valná část mladé, ale stále častěji i střední věkové populace, sedí od rána do večera na počítačích, kde přes den pracují a večer se baví prostřednictvím počítačových her, které jsou dnes díky skvělé hratelnosti a podmanivé grafice oblíbenější více než kdykoliv předtím. Možností, jak se zabavit, je ale daleko více. Nic proti virtuálnímu hraní, to si konec konců lze užívat díky internetu i s dalšími lidmi, ale občas to chce vyjít ven a trochu se hýbat.

Aztec (14)

Pokud také patříte mezi jedince, kteří chtějí alespoň jednou týdně vyrazit za zábavou, která nebude znamenat pouze bezduché popíjení v hospodě, a máte obdobně smýšlející přátele, možná by vám mohlo padnout do noty lasergame praha https://www.lazerfunpraha.cz.

Tento druh zábavy není v našich končinách tak známý jako třeba v zemích, které leží západně od našich hranic. Jedná se vlastně jistý druh odnože paintballu a podobných bojových her, kdy po sobě jednotliví účastníci střílejí různými projektily, které ale nemají za účel usmrcovat, ale pouze protivná označit jako zasaženého. I když nejsou kuličky s barvou vyloženě smrtící, může při jejich používání dojít ke zranění. To platí zvláště v případě, kdy je zasažena nechráněná a citlivá část těla. V lasergame ale nic takového není. Hráči po sobě pálí pouze paprsky, které nejenže nejsou smrtící, ale ani nebolí a nemohou, jakkoliv ublížit.

skupina(1)

Vzhledem k tomu, že existují pouze dvě arény, a tudíž mohou hrát pouze dva, respektive čtyři týmy, je více než vhodné se předem objednat. Čekací doba je z logiky věci delší, pokud si hráči zvolí pátek, sobotu nebo neděli. V případě rezervace jednoho z pracovních týdnů je naopak čekací lhůta minimální. Lidé se prostě chodí bavit hlavně o víkendech.