Hlavně nezapomeňte na ochrannou síť

Zkuste se vžít do role https://www.czechency.org/slovnik/S%25C3%2589MANTICK%25C3%2581%2520ROLE dítěte, které má s Vámi každý víkend odjíždět na chatu. Trávit čas s rodiči v místě, kde to kromě přírody zavání prací na zahradě, nebo přípravou dřeva na zátop. Nic moc, viďte? To by se dalo nazvat, jako kudy z nudy. Ani pořádné kamarády tam Vaše dítka nemají. Pořád ti místní na ně hledí, jako na ty z města.

zelená trampolína

Právě proto byste měli tu venkovní trampolínu pořídit.
Neptejte se dětí, jestli ji chtějí. Utrhnou Vám ruce, až začnete na zahradě trampolínu stavět. A víte, kolik kamarádů Vaše děti získají, když místní pozvou k Vám na dovádění? Rázem se na chatu budou těšit. Přece jenom ta práce kolem vybalování a příprav na víkendový pobyt je záležitostí hlavně pro rodiče. Děti se Vám jen pletou pod nohama a pořád něco chtějí. Takhle se okamžitě vypaří a Vy budete mít klid na ty své práce.

Zvolte tu nejvhodnější pro potřeby Vašich dítek.
Jen pořiďte dobře. U trampolíny s ochrannou sítí totiž nemusí provádět dohled žádný dospělý. Bez ochranné sítě je bezpečnost Vašich dítek ohrožená! Takže, až se začnete zcela vážně rozmýšlet, jak velkou trampolínu koupit, rozhodně ne bez ochranné sítě!

dětská trampolína

Což o to. Vy byste s tím možná problém neměl. A Vaše děti už vůbec ne. Ale co Vaše žena? Matka! Ta by strachem nemohla ani stočit pohled svých očí, třeba na ujíždějící nezabrzděné auto. Ale ne. Vážně. Prodávají se dětské trampolíny s ochrannou sítí. Proč asi? Svůj zásadní bezpečnostní důvod to má! Takže jej nepodceňujte ani Vy.

Umíte si to představit?
Blíží se víkend, viďte? Máte ji? No přece tu trampolínu s ochrannou sítí! Víte, jak obrovskou radost uděláte svým dětem? Ještě to neví? Chcete je na chatě překvapit? Potom ale počítejte s tím, že Vás ještě před odjezdem mohou naštvat kyselými a otrávenými obličeji. Tentokrát to ale, jako rodič, příliš neprožívejte. Vždyť Vy nejlépe víte, co je čeká. Jen si představte, jaká bude jejich reakce na místě.