Úniková hra je skvělá zábava, která vás pohltí

Jestliže vyzkoušíte jednu, můžete si být jisti tím, že budete chtít brzy vyzkoušet i druhou, třetí. A to i v případě, že půjde o vaši první únikovou hru vůbec. Úniková hra totiž vyvolává silnou závislost, s tím byste měli v každém případě počítat. A je vcelku jedno, kolik vám je let, tuto zábavu oceňují jak mladí, tak staří, každý si v ní najde něco pro sebe. Ať už je to dávka napětí, logické hádanky anebo dobrodružství. A to tím spíše, pokud vytvoříte tým. Čím více lidí hru bude hrát, tím více lidí se bude dobře bavit. A každý do týmu přinese něco svého. A vůbec nezáleží na tom, zda máte dobré matematické schopnosti a logické myšlení.

kousky puzzle

Jistě, k řešení logických hádanek a šifer se něco podobného vždy hodí, nicméně není to vše, co pro úspěch v únikové hře potřebujete. Úspěch záleží na mnoha různých okolnostech od selského rozumu až po dávku zručnosti. Stejně tak jako vůbec není důležité, zda jste někdy hráli únikovou hru v počítačovém provedení. Je pravda, že hlavní inspirací pro tento druh zábavy byly počítačové únikové hry, ve kterých se hlavní hrdina pokouší uniknout z nějakého prostoru s pomocí řešení logických hádanek. Nicméně i v případě, že jste počítačovou verzi této hry nikdy ani zdálky nespatřili, nebude to na žádnou závadu.

točité schody

Nicméně mnohem lepší, než si o únikové hře dlouho a barvitě povídat, je zmíněnou únikovou hru na vlastní kůži vyzkoušet takzvaně na živo. A k tomu stačí jen málo – rezervovat si svůj termín v některé nejbližší únikové místnosti. K dispozici vám tak je escape room Hradec Králové, stejně jako třeba escape room Kutná Hora a mnoho a mnoho dalších napříč celou Českou republikou. Vzhledem k tomu, jak je tato zábava oblíbená a jak strmě přibývá jejích fanoušků, naleznete únikové místnosti již v každém větším městě, takže vaší skvělé zábavě nestojí nic v cestě.