Každá žena může být dokonalá

Je asi málo žen, které o sobě nepochybují, když mají vystavit své tělo na pláži jen v plavkách. A přitom mají všechny dokonalou postavu. Alespoň téměř všechny. Jen má každá dokonalou postavu do jiného střihu plavek. Je potřeba se na sebe nejprve podívat do velkého zrcadla a zjistit, co bychom (my dámy) měly zdůraznit, a od čeho raději odvést pozornost.
děvče a plavky

·        Máte plné tvary?Není důvod se za kypré boky stydět. Naopak. Je mnoho mužů, kterým se ženy s Vaší postavou líbí.
Je jasné, že i přesto budete chtít své křivky tak trochu zakrýt. Rozhodně tedy zvolte plavky vcelku, které hezky vytvarují postavu. Ideální je přivábit pohledy někam jinam. Pokud zvolíte plavky, které mají dole přidaný volán a nahoře rafinovaný výstřih, bude to jistě to pravé.
·        V současné době si mnoho žen přeje mít velké poprsí. Pro některé ženy to ale může představovat trochu problém. Přeci jen, ne každá z nás chce být středem pozornosti.
Základem by měly být pevné košíčky a širší ramínka. Ta se nebudou zařezávat nepříjemně do ramen. Na výběr takového druhu podprsenky existuje jeden osvědčený trik. Zkuste v kabince nadzvednout ruce a udělat několik rychlých pohybů. Tak zjistíte, jestli budou prsa držet tak, jak mají.

Něco zmenšit a něco zvětšit

Trápíte se tím, že Vám po dětech zůstalo bříško? To je sice nepříjemné, ale ne neřešitelné. Plavky vcelku se zvýšeným pasem faldíky schovají. Jako vzorek je vhodný svislý proužek, který postavu prodlouží a faldíky zamaskuje.
·        Nejlépe jsou na tom dívky a ženy, kterým příroda dala do vínku štíhlou postavu. Může na sebe navléknout opravdu všechno.
batole v plavkách
Taková žena nemusí mávat v kabince rukama, protože jí prostě nemá co vypadnout. Ale že by to přeci jen chtělo nahoře tak trochu přidat? Vyztužené košíčky Vám zvětší velikost ňader spolehlivě. Nejdůležitější rada na závěr. Milé dámy, myslete na to, že jsme každá jiná proto, abychom mohly být všechny pro někoho krásné.