Kvalitní skládací kontejner

Skládací kontejner a jeho cena, slouží k přepravování různých věcí, objektů. Využití skládacích kontejneru jsou úspěšně využívány podobně jako obytné kontejnery. Tyto kontejnery jsou stohovatelné do tří vrstev. Typy skládacích kontejnerů pro přepravu, lze rozdělit na dva typy, plné a preferované. Tyto typy se liší designem a způsobem použití. Plné jsou vybaveny plnými bočními stěnami a dnem. Preferované kontejnery jsou ty, jejichž dno a boční stěny umožňují volnou cirkulaci vzduchu.

Skládací kontejnery.

Skládací kontejner Magnum optimum, je plastový skládací kontejner. Ve srovnání je o 7% lehčí než předchozí generace a zároveň je o 12% větší díky konstrukci s dvojitou stěnou. Rozměry tohoto kontejneru jsou 1200x800x958. Tento kontejner dostupný ve čtyřech variantách, s lyžinami, nohy a nebo, jejich kombinaci. Tento skládací box se hodí téměř pro každý trh. Tento plastový kontejner splňuje všechny kvalitativní normy evropských směrnic pro velké přepravníky. Kontejner má nejvyšší pomě skládání na trhu. Tento návěs lze naložit 99 plnými kontejnery, nebo 363 prázdnými kontejnery. Výsledek je minimalizace nákladů na rezervní logistiku o 36% a snížení prostoru prázdných kontejnerů o 30% ve srovnání s předchozí generací FLC.

Plastový skládací kontejner.

Maximus je plastový box BigBox, který má rozměry 1200x1000x780, tento plastový box je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Tento box má speciální konstrukci, která obsahuje čtyři kapsy v základě, které chrání ovoce před převrácením a poškozením. Tento box se vyznačuje vypouklými stěnami a kapsami v základě. Tento box má větší úložný prostor ve srovnání s nejvýkonnějšími RPC na trhu. Tento box je robustní a pevný. Díky tomu, že tento box má zaoblené rohy, tak je hygienický a snadno se čistí. K dispozici je v pevné perforované verzi s možností volby čtyři noh, dvě nebo tři lyžin. Pokud si chcete pořídit Kvalitní skladovací kontejnery, tak můžete na našem webu.