Na usazeniny v bazénu jedině s vysavačem

Máte-li bazén, jistě se z něho chcete těšit co nejdelší dobu. Při jeho údržbě si ale nevystačíte pouze s chemickými přípravky pro úpravu vody a s filtrací, tedy ne, pokud vlastníte bazén větších rozměrů. U těch upotřebíte i jiné příslušenství, aby byl za každých okolností dokonale čistý a koupání v něm byl opravdový požitek.
Vodu v bazénu upravíte snadno pomocí určitých přípravků. Drobných a pevných nečistot se zbavíte pomocí filtrace či síťky. Co ale uděláte v případě, když se přes veškeré úsilí přeci jen nějaká nečistota na dně bazénu či na jeho stěnách usadí?dno

Poradí si s každým povrchem i terénem

S usazenou nečistotou si velmi dobře poradí ruční bazénové vysavače https://eshop.techneco.eu/Rucni-bazenove-vysavace. Jsou speciálně uzpůsobené pro použití ve vodním prostředí. Seženete je v různých variantách a velikostech a s nejrůznějším příslušenstvím.
· Ruční bazénové vysavače využijete v každém typu bazénu, poradí si s povrchem plastovým, nerezovým, betonovým, fólií i dlažbou. Postarají se o bezvadnou čistotu stěn i dna. Ruční bazénové vysavače jsou zkrátka nepostradatelné, pokud s údržbou nechcete mít mnoho práce a zbytečně ztrácet čas.

· Nemusíte se však bát, pokud nemáte bazén vyloženě kruhový, ruční bazénové vysavače si díky bohatému příslušenství a speciálním kartáčům poradí i s méně přístupnými místy a rohy. Díky teleskopické tyči s ním pak dosáhnete opravdu všude. Svůj bazén tak můžete udržovat a nemusíte se při tom ani namočit.

· Jsou vyrobeny z odolného plastu, který nemůže nic poškodit, vydrží vám tedy dlouhá léta.
U nás najdete široký výběr ručních bazénových vysavačů, náhradních kartáčů, teleskopických tyčí a dalších nezbytností včetně spojek, hadicových spon a dalšího důležitého příslušenství. Pokud tedy máte větší bazén, vysavač se vám doma neztratí.hotel