Pomocná ruka se občas hodí

Často si říkáte, že se ve vašem starém a vlastně stávajícím domě skoro nedá žít? Potřeboval by novou střechu, opravit fasádu a přestavět komín, a to nemluvíte o investicích do zahrady, kotelny a dalších míst, která by spolkla dosti peněz? Potřebujete něco skutečně zajímavého, co by vám dalo novou šanci začít nový život? A co kdybyste vyzkoušeli nový byt, kde není tolik starostí a o dům se stará ve většině případu společenství vlastníků, takže to nebude celé na vás? Říkáte, že jste o tom přemýšleli, ale do podnájmu nechcete, a i když byste prodali dům, nebudete mít na velký byt? Potom bychom pro vás měli perfektní řešení. Zkuste naše hypotéky bez registru, zkuste zpětný leasing https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/zpetny-leasing/.

předání

Určitě nebudete litovat, pokud si o této možnosti, byť jen přečtete. Jedná se totiž o velice výhodnou nabídku, která vám vyrazí dech. Takový úrok vám jinde nedají a uvidíte, že i s výší splátek budete spokojeni. Je totiž možno si je regulovat podle toho, jak potřebujete vy, a to po celou dobu splácení. A jaká je možná maximální doba splatnosti? Dobu splatnosti lze natáhnout až na třicet let. A pokud byste náhodou přišli nečekaně k penězům, není problém vložit zbývající částku a splatit tak úvěr předčasně, a to bez sankce.

Nabídka, která se nedá odmítnout

Proč si s něčím lámat hlavu, když to není třeba? Dnešní doba nabízí přinejmenším skvělé možnosti, tak je využívejte naplno a nesmutněte doma nad rozbitou střechou nebo opadanou fasádou. Žijte tak, jak byste chtěli žít, když je to možné.

reflektor

Nebudete zklamaní

Musíte však pravidelně splácet, bez toho to nepůjde, ale nemusíte se bát, protože to uděláme zcela rafinovaně, aby vám vše vyhovovalo. To je ale jednoduché. Vypočítáme rozdíl vašich měsíčních příjmů a výdajů, započítáme i nějaké „volné peníze“ na oběd v restauraci nebo výlet s dětmi do zoo, a zbytek peněz bude měsíční splátka na váš nový dům, byt nebo cokoli, co si z půjčených peněz pořídíte.