Originalita především

Milí pánové, chystáte se požádat svojí drahou polovičku o ruku nebo je před Vámi nějaké významné výročí a přemýšlíte, čím ji obdarovat? Vyrobte jí vlastní šperk! Komu teď spadla brada a kouká s otevřenou pusou, tak ať ji zase zavře.
Nemusí se jednat o nic strašně náročného. Dnešní generace mužů už povětšinou nevyrůstala (bohužel) v dílně a garáži a s nářadím to moc neumí. Takže tvořit něco z kovu nepřipadá zrovna asi v úvahu. Ale jsou i jiné materiály, které můžete použít. Asi nejlepší je pro většinudřevo. Bývá dostupné a celkem snadno se s ním pracuje. Dalším vhodným materiálem je určitě kůže. V dnešní době moderních technologií a internetu by neměl být pro nikoho problém, najít si instruktážní video, abyste nepřišli o prsty, pokud nejste zrovna zruční nebo pracujete manuálně zřídka, či vůbec poprvé.

šperky

Jistě, bude to stát dost času, všechno nakoukat a pak ještě vyrobit. Nějakou hezkou brož nebo přívěsek, náušnice, případně sponu do vlasů, či na šátek. Možností je jistě hodně. Vrátíme-li se k té žádosti o ruku, tam asi s broží úplně neuspějete. To by chtělo prsten. Pokud si opravdu netroufáte pustit se do jeho výroby sami, tak můžete jeho podobu alespoň navrhnout a nechat si ho poté podle Vašeho návrhu vyrobit. I to se počítá a partnerka bude jistě příjemně překvapena. Podrobnosti k tomu najdete na .

brož

Já sama mám to štěstí, že můj muž zručný je. Doteď sice úplně nechápu, jak to udělal, ale k zásnubám jsem od něho dostala vlastnoručně vyrobený prsten z chirurgické oceli s perlou. V mých očích je nádherný a přitahuje pozornost mnoha lidí. Je opravdu vymazlený do detailu a žádný jiný dárek v životě mi neudělal větší radost. A to měl chudák strach, že se mi nebude líbit. Je v něm kus té lásky, co ke mně můj muž cítí a hlavně: Nikdo na světě stejný nemá!