Podzimní sako

Saka a blejzry hrají v módním světě prim. Za každých okolností na nás působí elegantně, luxusně a sexy. Kromě toho je možné sako ponosit s jakýmkoli dalším kouskem z našeho šatníku. Nejenom, že jsou ideálním svrškem do zaměstnání a kanceláře, ale jsou skvělým tipem i pro volnočasové odívání. Začátkem podzimu je vhodné sako, či blejzr skombinovat s letním šatníkem. Černé, anebo šedé sako je prostě klasika. Zkuste takovéto sáčko ale doladit například:
·         s kraťounkými šortkami
·         oblíbenými džínami
·         s letními šaty
·         plátěnými kalhotami
sako v ruce

Zrovna tak jsou k černému, případně šedému saku perfektní kousky ve výrazných barvách. Proto se nebojte doplnit takovéto sáčko kupříkladu barevným páskem.
·         Šedé sako by pak mohlo být jak s nějakým jemným vzorkem, tak i proužkem. Ponosíte jej v pohodě třeba k otrhaným džínům, anebo k pouzdrové sukni. V obou případech však bude vypadat šedé sáčko skvěle. Šedé sako se na rozdíl od toho černého klasického mnohem lépe kombinuje s jinými módními kousky.  Případně můžete šedé sako zkombinovat i s dalšími odstíny šedé.
dívka v saku

Jak sako nosit?

Sako, případně blejzr bude vypadat vždy elegantně, ať už si jej obléknete přes svoji oblíbenou tenkou košili, anebo přes lehoučký top.
·         Jako ideální doplněk k saku volte převážně stříbrné šperky, anebo bílé zlato.
·         Náhrdelník takovému sáčku bude nejvhodnější ten dlouhý. Nejenom, že zvládne prodloužit vaši siluetu, ale zároveň dodá celému vašemu outfitu šmrnc a eleganci.
·         Jednobarevné sako si potom žádá efektní brož.
·         Jako obuv jsou k sáčku či blejzru vhodné baleríny, případně pohodlné lodičky.
·         Vyrážíte-li na schůzku, klidně k saku nazujte i lodičky s jehlovým podpatkem.
 Nejnovějším trendem jsou nyní pestrobarevná saka, která hýří veselými vzory, jako jsou kupříkladu:
·         puntíky
·         proužky
·         geometrické tvary
·         atypické tvary