Rychle, bezpečně, spolehlivě

Velké lékárenské řetězce si se zásobováním nemusí dělat takové starosti. Z centrálního skladu jim pravidelně posílají vše, co jim podle systému dochází nebo brzy dojde. Jednotlivé prodejny tak nemusí řešit komunikaci s několika různými dodavateli, pravidelně kontrolovat stavy zásob, odhadovat, kolik se čeho prodá a tomu uzpůsobit objednávky.

přepravní kontejnery

Co je na tom nejhorší? Každý dodavatel má jinou nabídku, jiné ceny, nabízí jinou úroveň služeb, jinou dodací lhůtu… Zkrátka je to opravdu náročné, udržet malou lékárnu v chodu, nejenom z hlediska zásobování. O bezpečnosti a rychlosti dopravy je snad škoda mluvit. I když existují jasné standardy pro přepravu i skladování léčiv, kontrolní orgány často nemají kapacity ověřovat, zda je všichni malí dopravci dodržují. Otázkou pak zůstává, zda jsou oni, nebo i vy, dostatečně pojištění pro případ, že by kvůli špatným přepravním podmínkám nebo chybě na straně dopravce, došlo ke znehodnocení zásilky například příliš vysokou teplotou. Takové léky jsou potom neprodejné a škody pro vás mohou být likvidační.

kamion

Naše společnost TLCargo je členem České logistické asociace z.s. a také držitelem certifikátů, které zaručují bezpečnost našich služeb. Přeprava léků je velmi specifická v tom, že je třeba dodržovat přísné hygienické normy a postupy při manipulaci s nimi. Náš personál je v přepravě léků https://tlcargo.cz/services/ důkladně proškolen, naše sklady i přepravní vozy splňují ty nejpřísnější normy a a především udržují stálou teplotu vhodnou právě pro převoz léčiv. Dbáme na udržování ideální teploty a snažíme se proces přepravy maximálně optimalizovat, aby nikde nedocházelo ke zbytečnému zdržení. Zároveň jsme také dobře pojištění pro případ nehod nebo nepředvídatelných událostí. Nestane se vám tak, že byste se dostali do ztráty jenom kvůli tomu, že kurýr uvízl v zácpě a chladicí zařízení zrovna přestalo fungovat. Orientační ceny našich služeb najdete najdete na našich stránkách. Vždy se však snažíme ke každé zakázce přistupovat individuálně a sestavit nabídku našemu klientovi na míru. Stejně tak na našich stránkách naleznete všechny certifikáty a mnoho dalších dokumentů, které dokládají naši odbornost a spolehlivost.