Snižujeme náklady na podnikání

Náklady na krásnou kancelář, vaši pýchu jsou dnes příliš vysoké, neřku-li závratné. Co z toho, že máte luxusní nábytek, stůl z pravého, masivního ořechu. Že máte velkou obrazovku monitoru a projektor pro prezentace na stěnu. Samé výdaje, bez kterých by se vaše podnikání asi obešlo. A co teprve sekretářka? Je milá, krásná a velice schopná. Přiznáváte si, že jste se mnohokrát potěšil pohledem na její upnutou blůzičku a zní se deroucí přebujelá prsa. Jenže její mzdové náklady a odvody jsou v dnešní době závratně vysoké. Peněz se vám v podnikání nedostává. Patříte k těm podnikatelům, kterým Covid řádně proškrtal plány. Máte na výběr, buď opustíte dosavadní pohodlí a jistý luxus, nebo svou firmu pošlete do kytek. A to se vám nechce. Takže volba je jasná.

O peníze jde v první řadě

Kancelář opustíte a to co nejdříve. Sekretářce dáte na výběr pokračovat v zaměstnání na jiné pozici, nebo se s ní rozloučíte také. Minimálně padesát tisíc měsíčně se vám uvolní.

Jenže budete muset přemístit sídlo své společnosti s ručením omezeným, které do nynějška bylo totožné se sídlem vaší kanceláře. To může být oříšek. Kam?

Odpověď na tuto otázku není nijak složitá a řešení je přímo geniálně vychytralé. Zajistěte si sídlo, přesněji virtuální sídlo v Ostravě https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/. Za pár stovek měsíčního poplatku (od 250 Kč/měsíc) získáte virtuální adresu, která však poskytuje naprosto reálné služby.

Spočítejte si to

Jaké? Především je to úplný poštovní servis. Zásilky jako balíky, ale hlavně dopisy jsou registrovány a uloženy do doby než si je vyzvednete. Dopisy jsou diskrétně otevřeny, listy naskenovány a okamžitě zaslány na vaši, e-mailovou, adresu. V ceně nájmu máte rovněž přístup ke krásným konferenčním místnostem v Ostravě a v dalších 8 polských městech. Vaše obchodní jednání tak budete moci vést na vysoké úrovni, na kterou ani vaše stará kancelář nedosáhla.