Stahujeme z Youtube


Určitě tu situaci znáte. Pustíte si hudbu a jdete něco dělat. A pak si uvědomíte, že se vám nějaký hudební klip líbí a chtěli byste se na něj podívat znova. Ale tam, kde se nemůžete připojit na internet. Chcete jej mít prostě u sebe abyste jej mohli vidět naprosto kdekoli, popřípadě ukázat známým. Jenže jak to udělat?

Existuje spousta webů, kde vám předloží stručný návod, leč ani jeden z nich nefunguje. Pročpak asi.

logoYT

Politika YT k tomu není uzpůsobená, to co oni vysílají mají řádně podepřeno licenčními smlouvami, za které museli zaplatit. Tím samozřejmě nemíním videa dodaná amatéry a za které se platit nemusí, protože oni sami to nevyžadují. Nu, ale těch ostatních je hodně a YT nechce, abyste si je stáhli. Proto se tomu snaží všemožně zabránit. Používá různé roboty a jiné nástroje, která zjistí, že vznikl web či program, přes který stahovat jde, ihned změní některé důležité faktory a hups. Už se přes tento web dostahovalo. A tak to jede neustále v jednom kuse, dvacet čtyři hodin denně a sedm dní v týdnu.

Je to přece tak logické. Kdybyste si písničku uložili, ošidily byste autora, jistě nějakého chudáka o 000000,2 dolaru, a to přeci nejde.

logo YT i v mobilu

No, dosti vtipkování a podívejme se, jak to zařídit, abychom si z YT něco stáhnou mohli. Předem upozorňuji, že pokud byste staženou věc použili jinak než pro vlastní a osobní potřebu, můžete se dostat do křížku se zákonem.

Videa z youtube download je pouze název linku, který je odkazem na stránku, kde by to mělo fungovat bez potíží. Vše je tam v češtině, takže by neměl mít potíže ani ochočený šimpanz. Stačí jen postupovat podle návodu, a tak by se mělo podařit video nebo hudbu (ano, zde si můžete vybrat, zda celý klip nebo jen zvuk) v poklidu uložit na váš pevný disk nebo do mobilu. Je to jednoduché a rychlé. A také zadarmo, nikomu nic platit nemusíte. Tak ať se vám to podaří.