Svatební salón Zoryana Stekhnovych v praze nabízí přenádherné svatební i společenské šaty!

Pořádá někdo z vašich blízkých svatbu a vy mu jdete za družičku a nemáte žádné elegantní šaty? Nebo jste jen příbuzný, či kamarád nebo kamarádka a zatím jste nenašly žádné šaty se kterými byste byli spokojení? Náš salón nabízí opravdu nádherné společenské šaty na svatby.

společenské šaty na svatbu

O salónu Zoryana Stekhnovych Paris
Zoryana Stekhnová je návrhářka svatebních i společenských šatů na svatbu. Její tým šije šaty přímo na míru, nabízí krom svatebních a společenských šatů také šaty večerní, koktejlové, plesové, ale také zásnubní, nebo šaty pro družičky.
Svatební salón Zoryana Stekhnovych se nachází v centru Prahy mezi Karlovým náměstím a Palackým náměstím.

Jaké společenské šaty nabízíme?
Například dlouhé tmavě modré společenské šaty s leskem, které mají decentní výstřih a rukávy střižené tak, že v nich budete moci odhalit svá krásná ramena. Mají rozšířenou sukni až na zem. Na tento tyl jsme vyšili mnoho nádherných krajkových arabesek, které tak velmi virtuózně schovávají nejdůležitější části vrchní části těla: Vaši hruď a Vaše bříško. Díky tělovému tylu, ze kterého je ušitý vršek šatů vypadá celý efekt jako iluze toho, že je krajka přímo naložená na Vaše tělo.

šaty na svatbu

Dále pak třeba dlouhé plesové šaty v něžné a dívčí barvě – tyto šaty jsou také s leskem mají podobný střih jako šaty tmavě modré, ale mají lehce hlubší výstřih nicméně jsou svým střihem taky velmi zajímavé. Nádherná béžová barva s rozšířenou sukní, ve které se budete cítit jako pravá princezna! Další jsou například černé šaty žíhané s rozšířenou suknicí. Tyrkysové šaty s nádhernou tmavě zelenou krajkou šité ze saténu. Nabízíme i šaty které jsou šité s užší suknicí ne tak širokou, moc krásné jsou třeba v barvě modro-růžové s rozparkem. Šité také ze saténu, celé šaty zdobí nádherné růžové, stříbrné a zelené kamínky. A spoustu dalších krásných šatů najdete na naších internetových stránkách!