Vždy máme na výběr

Pokud potřebuje elektřinu nějaký docela obyčejný, tuctový člověk, kterému u něj doma záleží především na funkčnosti a vše ostatní je pro něj podružné, o ničem dlouze neuvažuje a prostě zmáčkne vypínač nebo zasune zástrčku šňůry od toho kterého přístroje do zásuvky a je to. Proč s tím dělat nějaké cavyky, že?
Ovšem když jde o něco podobného člověku z řad lepších lidí, někomu, komu záleží nejen na pouhé funkčnosti, pak tento nejednou nepoužije klasickou zásuvku nebo vypínač, ale něco z elektroinstalačního materiálu Unica.
plochá zástrčka

Proč? Odpověď je tu nad slunce jasná. Jednoduše proto, že se zde nabízejí .
Zatímco totiž někomu nedbalému plně vyhovuje to, že má doma docela obyčejné zásuvky a vypínače, jaké už u nás známe od nepaměti, moderní lidé už dávají přednost přece jenom něčemu lepšímu. Něčemu, co dosud nemá každý a co uspokojí nejenom tím, že to splňuje funkce, k nimž je to předurčeno, ale co poskytuje i něco navíc.
Protože elektroinstalační materiály zmíněné značky Unica nabízejí nejenom funkčnost, ale i kvalitu, dlouhou životnost a navrch i moderní design. Je tu hned několik produktových řad, z nichž si dozajista dokáže vybrat každý z nás, ať už preferuje něco klasického nebo naopak moderní styl a živé barvy. Protože tady se naleznou elektroinstalační prvky vhodné pro snad každičký interiér, je tu toho k mání tolik, že si na své přijde každý, i ten největší fajnšmekr.
zástrčky a vypínače

Vypínače a zásuvky Unica patří k tomu nejlepšímu, co se dnes dá na trhu s elektroinstalačním materiálem sehnat, nabízejí se tu mnohé modely, tvary, provedení i barvy, jež splynou s každým prostředím, a navíc se tyto vyrábějí v dokonalé hladké leštěné povrchové úpravě, což dává záruku, že se na nich nebude usazovat prach a jejich čištění tak bude vždy daleko jednodušším počínáním, než jak je tomu u obyčejných výrobků konkurenčních.
A strojky těchto vypínačů a zásuvek lze vylepšovat i barevnými krycími rámy různé barvy, šíře a velikosti.
A tak stačí jenom zabrousit do této nabídky a zvolit si u této jedničky na našem i zahraničním trhu to pravé, to nejlepší. Tu jednopólový, tu křížový a tu sériový vypínač, tu síťovou, datovou nebo anténní zásuvku. Není tu nic, co by nebylo k mání.
A když už je jeden tady, může si rovnou pořídit třeba i další elektroinstalační materiál či světelné zdroje pro interiér stejně jako exteriér. Aby neskončil ve zdokonalování svého příbytku v půli cesty.